HAKKIMIZDA

Hakkımızda

ACİLEN ELEKTRİK

Kaliteli çalışmayı ve müşteri memnuniyetini kendisine prensip edinmiş, uzmanlaşmış teknik ekibi ile siz değerli müşterilerimize; İstanbul’un bütün bölgelerinde 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren bir firmayız.
Çalışma disiplinimizde müşterilerin karşılaştığı sorunlara anında çözüm üretmek birinci ilkemizdir. Evinizde ya da iş yerinizde karşılaştığınız elektrik arızasını sonuca ulaştırana kadar durmayan, işini bilen elektrik ustalarımız siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet verebilmek için her geçen gün kendilerini geliştirmektedir. Karşılaştığınız problemleri çözmek için gerekli olan elektrik, elektronik ekipmanlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde şirketimizde mevcuttur.
Acilen Elektrik olarak, her bütçeye uygun olacak şekilde çalışmayı ilke edinmiş bir firmayız.
Acilen Elektrik olarak, müşterilerimizin zamanlarının kıymetli olduğunun farkındayız ve hızlı ulaşım sağlamayı amaçlamaktayız. Her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Acil Onarım

Yeniden Bakım ve Kontrol

  • Hizmet Alanlarımızı web sitemizin HİZMETLERİMİZ sayfasından takip edebilirsiniz.
ÇALIŞMA PRENSİBİMİZ

3 Adımda İşlem Tamam

ADIM

01

Randevu Oluşturma

Arıza ve kurulum taleplerinizi sağlıklı bir şekilde ilerletebilmek adına ilk olarak randevu oluşturmanız gerekmektedir.

ADIM

02

Keşif, Onarım ve Kurulum

Randevu talebinizdeki istekleri değerlendirip, en kısa sürede keşif yapmaya geliyoruz. Daha sonrasında Arıza talebi için en kısa sürede arızayı çözüyoruz, kurulum talebi için projelendirme ve sonrasında kurulum yapıyoruz.

  • Keşif
  • Onarım
  • Kurulum

ADIM

03

Tamamlama ve Kontrol

Tüm çalışmayı tamamlayıp sonrasında da son kontrollerimizi yapıp güvenli ve kaliteli bir şekilde işlemleri tamamlıyoruz.

Go To Top